EN HIZLI AL YENİ İLAN SİTENİZ
EN HIZLI AL YENİ İLAN SİTENİZ
                Detaylı Arama

Özel Kategoriler

EmlakEmlak (24)
Konut (21)
Arsa (2)
Bina (0)
VasıtaVasıta (172)
Otomobil (125)
Antika (0)
Bebek (1)
Sanayi (5)
HizmetHizmet (0)
Diğer (0)
Manisa’dan Dünyaya Armağan
Kanal 45 e haber olduk!Dünyanın internet çağını yaşadığı şu günlerde Manisa patentli yeni bir alışveriş sitesi yayım hayatına başladı. www.enhizlial.com adını taşı...

SINIRSIZ İLANLA TÜRKİYE’DE BİR İLK
 kırkagac.net  'de haber olduk Teşekkür ediyoruz!Enhizlial.com Türkiye’de ve Manisa'da büyük bir eksiği kapatıyor.  http://www...

Haber Oku
Başlık
Manisa’dan Dünyaya Armağan
Eklenme Tarihi
09 Şubat 2018
Ekleyen
enhizlial.com Yönetimi
İçerik

Kanal 45 e haber olduk!

Dünyanın internet çağını yaşadığı şu günlerde Manisa patentli yeni bir alışveriş sitesi yayım hayatına başladı. www.enhizlial.com adını taşıyan internet alışveriş sitesi vasıta-emlak-alışveriş-iş makineleri sanayi-yedek parça aksesuar donanım-tuning hizmetler- iş ilanları- hayvanlar âlemi ile özel ders verenler ve yardımcı arayanlar olmak üzere 10 farklı kategoride müşterinin ihtiyaçlarını karşılayacak.

Manisalı iki kafadar girişimci tarafından yayım hayatına başlayan site renkli içeriği ve kolay erişim ile paneli sayesinde alışverişe yeni bir kolaylık getirecek.

Android kullanıcıları için uygulaması da mevcut olan www.enhizlial.com adli siteye aynı zamanda sosyal medya üzerinden de ulaşmak çok kolay. Site yakın zamanda İos kullanıcıları için de hazırladığı uygulamayı hizmete sunmaya hazırlanıyor.

Yenilikçi ürün ve hizmetleriyle en kaliteli alışveriş deneyimlerini yaşatmak için çalışan genç girişimciler ulusal arenada çok sayıda kitleyi kendisine hedef seçmiş durumda.

Her türlü ilan yayını yapılacak

İnternet üzerinden 7/24 online olan site rakiplerinin koltuğuna gözünü kestirmiş durumda. Manisalı genç girişimciler başta Manisa ve Ege olmak üzere tüm yurtta ve ulusal çapta herkesin siteye sahip çıkmasını bekliyor. www.enhizlial.com alış veriş sitesine her türlü ilanı da verebiliyorsunuz.

Marka olacak

Manisa patentli olarak yayım hayatına başlayan www.enhizlial.com, her markanın değerini ortaya koymakta da iddialı. Güvenli ticaret garantisi veren www.enhizlial.com, üyelerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere dizayn edildi.

http://www.kanal45.com/manisa/manisadan-dunyaya-armagan-h21394.html

enhizlial.com'da Yer Alan Kullanıcıların Oluşturduğu Tüm İçerik, Görüş Ve Bilgilerin Doğruluğu, Eksiksiz Ve Değişmez Olduğu, Yayınlanması İle İlgili Yasal Yükümlülükler İçeriği Oluşturan Kullanıcıya Aittir.Bu İçeriğin, Görüş Ve Bilgilerin Yanlışlık, Eksiklik Veya Yasalarla Düzenlenmiş Kurallara Aykırılığından Hiçbir Şekilde Sitemiz Sorumlu Değildir. Sorularınız İçin İlan Sahibi İle İrtibata Geçebilirsiniz.

EN HIZLI AL SAHİBİNDEN 2.EL VE SIFIR İLAN SİTESİ

www.enhizlial.com - destek@enhizlial.com